0537 235 54 04

Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimizin Bize Sorduğu Sorular ve Cevapları

 

 • Nasıl Ödeme Yapabilirim ? Hangi Banka İle Ödeme Yapabilirim ?

  Tüm kredi kartlarıyla anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Bank hesabımıza Havale,Kredi Kartı veya EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi güvenliği açısından 128 Bit SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

 • Profilimden Reklam veya Herhangi Bir Paylaşım Olcak Mı ?

  Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz.

 • Takibi Bırakanlar Oluyor Mu ?

  Takipçilerimiz %100 aktif ve gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükten sonra kendi istekleriyle takibi bırakanlar olabilir. Bu size bağlıdır. Takibi bırakmamaları için takipçilerin pasif bot profiller olması gerekir.

 • Ödeme Yaptıktan Sonra Ne Zaman Sipariş Ediliyor ?

  Ödemeniz onaylandıktan sonra sıraya alınıyorsunuz ve sıra size geldiğinde anında gönderim gerçekleşiyor. (Sistem yoğunluğuna göre gecikmeler yaşanabilir. Maksimum teslim süresi 12 saattir.) Siparişlerinizi en kısa sürede teslim etmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 • Türk Takipçiler Gerçek Kişiler Mi ?

  Evet gönderdiğimiz takipçiler sizin bizim gibi insanlardan oluşmaktadır. Takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profilleri kesinlikle kullanmıyoruz.

 • Neden Bizi Seçmelisin ?

  Sosyal medya hizmeti veren bir çok firma bu işi kurumsallık dışında yapmaktadır. Kurumsallık dışında yapılan ticarette ortaya haksız rekabet ve dolandırıcılık çıkmaktadır. Böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin zarara uğramaları ve üzülmelerini istemeyiz. Diğer instagram takipçi satış sitelerinde yollanılan takipçiler bot takipçi iken Instakipcisatisi ''instagram'' alanında size her türlü hizmeti güvenle sunar. Bunca yıldır 1 tane bile şikayet almamamızda bizim ayrıca onurumuzdur. Çağrı merkezimizi aradığınızda, telefona çıkan temsilcimiz sizi en iyi şekilde yönlendireceğine söz veriyor sizi aramıza bekliyoruz. Müşterilerimizin yorumlarını ''Referanslar'' kısmından gizlilik politikamız geçerli bir şekilde okuyabilirsiniz.

 • Neden İnstagram Takipçisi Almalıyım ?

  Eğer ki fenomen olma yolunda ilerlemek istiyorsanız, bu sizin için çok basit bir hale gelecek. Almış olduğunuz Takipçi ve benzeri hizmetler sayesinde bir anda binlere hatta yüz binlere erişme şansını elde ediyorsunuz. Eğer ki şirketiniz, bir butik hesabı işletiyorsanız YS Media üzerinden almış olduğunuz hizmetlerin kalitesi ile beraber hem kurumsallaşmış hemde satışlarınızın gözle görülür derece arttığını göreceksiniz. Biz müşterimizin yanındayız. Bizimle birlikte bu yola başlayan binlerce mutlu müşteri arasından sizide görmek, yönlendirmek isteriz.